NetX (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: File size
bo: ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
bo: ཡིག་ཆ་%file་ཉར་ཚགས་བྱས་མ་ཐུབ། རྒྱུ་མཚན་ནི་རྒྱུས་མེད་པའི་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་དང་འཕྲད་བྱུང་།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: More information about setting up scheduled tasks can be found by <a href="@url">reading the cron tutorial on drupal.org</a>.
bo: <a href="@url">drupal.org་ཐོག་ནས་དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་སློབ་ཚན་བཀླགས་ཚེ་</a>དུས་བཀག་བྱས་པའི་ལས་འགན་སྒྲིག་འགོད་སྐོར་གྱི་ཆ་འཕྲིན་ཞིབ་ཕྲ་མང་བོ་རག་ཐུབ།
