NetX (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Submit
cs: Odeslat

en: Description
cs: Popis

en: view
cs: zobrazit

en: File
cs: Soubor

en: Search
cs: Hledat

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Never
cs: Nikdy

en: File name
cs: Název souboru

en: File size
cs: Velikost souboru

en: Media
cs: Média

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Changed
cs: Změněno

en: About
cs: Popis

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
cs: Soubor %file nelze uložit. Došlo k neznámé chybě.

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Nothing
cs: Nic

en: Asc
cs: Vzestupně

en: More information about setting up scheduled tasks can be found by <a href="@url">reading the cron tutorial on drupal.org</a>.
cs: Více informací k nastavení plánovaných úloh najdete v <a href="@url">příručce k nastavení cronu na drupal.org</a>.
