NetX (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: view
el: προβολή

en: File
el: Αρχείο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Never
el: Ποτέ

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: File size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Order
el: Σειρά

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: About
el: Περί

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποθήκευση του αρχείου %file. Παρουσιάστηκε άγνωστο σφάλμα.

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Nothing
el: Τίποτα

en: Asc
el: Αύξ

en: More information about setting up scheduled tasks can be found by <a href="@url">reading the cron tutorial on drupal.org</a>.
el: Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις προγραμματισμένες εργασίες μπορείτε να δείτε <a href="@url">διαβάζοντας το βοήθημα για το cron στο drupal.org</a>.
