NetX (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Submit
eu: Bidali

en: Description
eu: Azalpena

en: view
eu: ikusi

en: File
eu: Fitxategi

en: Search
eu: Bilatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Created
eu: Sortua

en: Never
eu: Inoiz ez

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: File size
eu: Fitxategi tamaina

en: Desc
eu: Beheraka

en: Order
eu: Ordena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
eu: Ezin izan da %file fitxategia gorde. Errore ezezagun bat gertatu da.

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Nothing
eu: Ezer

en: Asc
eu: Goraka
