NetX (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Submit
fa: ثبت

en: Description
fa: شرح

en: view
fa: مشاهده

en: File
fa: فایل

en: Search
fa: جستجو

en: Import
fa: ورود

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Never
fa: هیچوقت

en: File name
fa: نام فایل

en: File size
fa: اندازه فایل

en: Media
fa: رسانه

en: Desc
fa: نزولی

en: Order
fa: سفارش

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: About
fa: درباره

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
fa: فایل %file نمی‌تواند ذخیره شود. یک خطای ناشناخته رخ داده است.

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Nothing
fa: هیچ

en: Asc
fa: صعودی
