NetX (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Description
is: Lýsing

en: view
is: vís

en: Search
is: Leita

en: Import
is: Flyt inn

en: Created
is: Stovnað

en: Never
is: Ongantíð

en: About
is: Um

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
is: Fílan %file kundi ikki goymast. Ein ókendur feilur er komin fyri.
