NetX (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Submit
hr: Pošalji

en: Description
hr: Opis

en: view
hr: prikaz

en: File
hr: Datoteka

en: Search
hr: Pretraga

en: Import
hr: Uvezi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Never
hr: Nikada

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: File size
hr: Veličina datoteke

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: Order
hr: Redoslijed

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: About
hr: Opis

en: - none -
hr: - ništa -

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hr: Datoteka %file nije spremljena. Došlo je do nepoznate greške.

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Nothing
hr: Ništa

en: Asc
hr: Uzlazno

en: More information about setting up scheduled tasks can be found by <a href="@url">reading the cron tutorial on drupal.org</a>.
hr: Više informacija o planiranim zadaćama možete pronaći u <a href="@url">upute za cron pri drupal.org</a>.
