NetX (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Submit
ku: بنێرە

en: Description
ku: دەربارە

en: view
ku: پیشاندان

en: File
ku: پەڕگە

en: Search
ku: گەڕان

en: Import
ku: هاوردن

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: File size
ku: قەبارەی پەڕگە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Order
ku: ڕیز

en: About
ku: دەربارە

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ku: په‌ڕگه‌ی %file نه‌توانرا پاشه‌که‌وت بکرێت ،هه‌ڵه‌یه‌کی نەناسراو ڕوویدا.

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
