NetX (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: view
lv: skatīt

en: File
lv: Fails

en: Search
lv: Meklēt

en: Import
lv: Importēt

en: Created
lv: Izveidots

en: Never
lv: Nekad

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: Order
lv: Secība

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Changed
lv: Labots

en: About
lv: Par

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lv: Failu %file nevarēja saglabāt. Radās nezināma kļūda.

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Nothing
lv: Nekas
