NetX (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Submit
nl: Indienen

en: Description
nl: Beschrijving

en: view
nl: weergeven

en: File
nl: Bestand

en: Search
nl: Zoeken

en: Import
nl: Importeren

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Never
nl: Nooit

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Desc
nl: Aflopend

en: File type
nl: Bestandstype

en: Order
nl: Volgorde

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: About
nl: Over

en: - none -
nl: - geen -

en: Display attributes
nl: Toon attributen

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nl: Het bestand %file kon niet opgeslagen worden. Er is een onbekende fout opgetreden.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Nothing
nl: Niets

en: Asc
nl: Oplopend

en: Asset ID
nl: Asset-ID

en: More information about setting up scheduled tasks can be found by <a href="@url">reading the cron tutorial on drupal.org</a>.
nl: <a href="@url">Lees de cron-documentatie op drupal.org</a> voor meer informatie over het instellen van geplande taken.
