NetX (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: view
nn: vis

en: File
nn: Fil

en: Search
nn: Søk

en: Import
nn: Importer

en: Created
nn: Laga

en: Never
nn: Aldri

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nn: Fila %file kunne ikkje lagrast. Ein ukjend feil oppstod.
