NetX (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Description
os: Афыст

en: view
os: бакаст

en: File
os: Файл

en: Search
os: Агуырд

en: Import
os: Импорт
