NetX (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Description
pl: Opis

en: view
pl: przeglądaj

en: File
pl: Plik

en: Search
pl: Szukaj

en: Import
pl: Importuj

en: Created
pl: Utworzono

en: Never
pl: Nigdy

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: File size
pl: Wielkość pliku

en: Desc
pl: Malejąco

en: Order
pl: Kolejność

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Changed
pl: Zmieniono

en: About
pl: O stronie

en: - none -
pl: - brak -

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
pl: Nie udało się zapisać pliku %file. Wystąpił nieznany błąd.

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Nothing
pl: Niczego

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Authorization failed
pl: Błąd autoryzacji

en: More information about setting up scheduled tasks can be found by <a href="@url">reading the cron tutorial on drupal.org</a>.
pl: Więcej informacji na temat konfiguracji zaplanowanych zadań  możesz <a href="@url">uzyskać w tutorialu Cron na drupal.org</a>.
