NetX (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Submit
ro: Trimite

en: Description
ro: Descriere

en: view
ro: afișează

en: File
ro: Fișier

en: Search
ro: Căutare

en: Created
ro: Creat

en: Never
ro: Niciodată

en: File name
ro: Numele fișierului

en: File size
ro: Dimensiunea fișierului

en: Desc
ro: Descendent

en: Order
ro: Comandă

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ro: Fișierul %file nu a putut fi salvat; eroare necunoscută.

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Nothing
ro: Nimic

en: Asc
ro: Ascendent

en: More information about setting up scheduled tasks can be found by <a href="@url">reading the cron tutorial on drupal.org</a>.
ro: Mai multe informații despre configurarea sarcinilor programate pot fi aflate prin <a href="@url">citirea documentației pentru cron pe drupal.org</a>.
