NetX (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: view
sq: shfaq

en: Search
sq: Kërko

en: Import
sq: Importo

en: Created
sq: Krijuar

en: Never
sq: Asnjëherë

en: About
sq: Informacione

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sq: Skedari %file nuk mundi të ruhet, ka ndodhur një gabim i panjohur.
