NetX (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Description
te: వివరణ

en: view
te: వీక్షించు

en: File
te: ఫైల్

en: Search
te: వెతుకు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Order
te: క్రమం

en: About
te: గురించి

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
te: %file ఫైలును భద్రపరచలేకపోయాం. ఏదో తెలియని లోపం దొర్లింది.
