NetX (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Submit
af: Stuur

en: Description
af: Beskrywing

en: view
af: bekyk

en: File
af: Lêer

en: Search
af: Soek

en: Import
af: Voer in

en: Created
af: Geskep

en: Never
af: Nooit

en: Order
af: Bestelling
