NetX (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Submit
ar: إضافة

en: Description
ar: الوصف

en: view
ar: عرض

en: File
ar: ملف

en: Search
ar: بحث

en: Import
ar: استيراد

en: Created
ar: الإنشاء

en: Never
ar: أبدا

en: File name
ar: اسم الملف

en: File size
ar: حجم الملف

en: Media
ar: ميديا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Order
ar: الترتيب

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: About
ar: حول

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ar: لا يمكن حفظ الملف %file. لسبب مجهول.

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Nothing
ar: لا شيء

en: Asc
ar: تصاعدي
