NetX (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Description
ast: Descripción

en: view
ast: vista

en: File
ast: Ficheru

en: Search
ast: Guetar

en: Import
ast: Importar

en: Created
ast: Fechu

en: Never
ast: Nunca

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: File size
ast: Tamañu del ficheru

en: Order
ast: Orde
