NetX (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Submit
bg: Запис

en: Description
bg: Описание

en: view
bg: преглед

en: File
bg: Файл

en: Search
bg: Търси

en: Import
bg: Импортирай

en: Created
bg: Създадено

en: Never
bg: Никога

en: Media
bg: Медия

en: Order
bg: Поръчка

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
bg: Файлът %file не може да бъде съхранен. Неизвестна грешка.
