NetX (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Submit
da: Indsend

en: Description
da: Beskrivelse

en: view
da: vis

en: File
da: Fil

en: Search
da: Søg

en: Import
da: Importér

en: Created
da: Oprettet

en: Never
da: Aldrig

en: File name
da: Filnavn

en: File size
da: Filstørrelse

en: Desc
da: Faldende

en: File type
da: Filtype

en: Order
da: Rækkefølge

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Changed
da: Ændret

en: About
da: Om

en: Display attributes
da: Vis attributter

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
da: Filen %file kan ikke gemmes. En ukendt fejl opstod.

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Nothing
da: Intet

en: Asc
da: Stigende

en: More information about setting up scheduled tasks can be found by <a href="@url">reading the cron tutorial on drupal.org</a>.
da: Mere information om opsætning af planlagte opgaver kan findes ved at <a href="@url">læse cron-vejledningen på drupal.org</a>.
