NetX (7.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: view
dz: སྟོན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
dz: ཡིག་སྣོད་  %fileའདི་  སྲུངས་བཞག་འབད་མ་ཚུགས་  ག་ཅི་འབད་ཟེར་ཅིན་  འཛོལ་བ་གཅིག་བྱུང་ནུག
