NetX (7.x-1.0-beta2) - en to gd translation catalogue (13 entries)

en: Next
gd: Air adhart

en: Submit
gd: Cuir

en: Description
gd: Tuairisgeul

en: File
gd: Faidhle

en: Search
gd: Lorg

en: Import
gd: Ion-phortaich

en: Created
gd: Air a chruthachadh

en: Never
gd: Na dèan seo idir

en: File name
gd: Ainm an fhaidhle

en: File size
gd: Meud an fhaidhle

en: Media
gd: Meadhanan

en: Order
gd: Òrdugh

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
