NetX (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Submit
he: שלח

en: Description
he: תיאור

en: view
he: צפיה

en: File
he: קובץ

en: Search
he: חיפוש

en: Import
he: יבוא

en: Created
he: נוצר

en: Never
he: אף פעם

en: File name
he: שם קובץ

en: File size
he: גודל קובץ

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Order
he: סידור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Changed
he: השתנה

en: About
he: אודות

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת. לא ניתן לשמור את הקובץ %file.

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Nothing
he: ללא

en: Asc
he: סדר עולה
