NetX (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Submit
hu: Beküldés

en: Description
hu: Leírás

en: view
hu: megtekintés

en: File
hu: Fájl

en: Search
hu: Keresés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Never
hu: Soha

en: File name
hu: Fájlnév

en: File size
hu: Fájlméret

en: Media
hu: Média

en: Desc
hu: Csökk

en: File type
hu: Fájltípus

en: Order
hu: Rendelés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Changed
hu: Módosítva

en: About
hu: Leírás

en: - none -
hu: - nincs -

en: Display attributes
hu: Jellemzők megjelenítése

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hu: „%file” fájl ismeretlen hiba miatt nem menthető.

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Nothing
hu: Semmi

en: Asc
hu: Növ

en: More information about setting up scheduled tasks can be found by <a href="@url">reading the cron tutorial on drupal.org</a>.
hu: Az időzített feladatok beállításához további segítség a Drupal.org <code>cron</code> <a href="@url">oktatóleírásában</a> található.
