NetX (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: view
is: skoða

en: File
is: Skrá

en: Search
is: Leit

en: Import
is: Flytja inn

en: Created
is: Stofnað

en: Never
is: Aldrei

en: File name
is: Skráarnafn

en: File size
is: Skráarstærð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Order
is: Pöntun

en: Sort by
is: Raða eftir

en: About
is: Um

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
is: Ekki tókst að vista skránna %file. Óþekkt villa kom upp.
