NetX (7.x-1.0-beta2) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ
