NetX (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Next
ps: بل

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: File
ps: دوتنه

en: Search
ps: لټون

en: Import
ps: واردول

en: Never
ps: هيڅکله

en: Media
ps: رسنۍ

en: Order
ps: اوډون

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: About
ps: په اړه
