NetX (7.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Search
si: සොයන්න

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Order
si: පිලිවෙල
