NetX (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: File
th: ไฟล์

en: Search
th: ค้นหา

en: Import
th: นำเข้า

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Never
th: ไม่เคย

en: File size
th: ขนาดไฟล์

en: Media
th: สื่อ

en: Order
th: เรียงตาม

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
th: ไฟล์ %file ไม่สามารถบันทึกเนื่องจากเกิดข้อผิดพลาดที่ไม่ทราบสาเหตุ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
