NetX (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Submit
ug: يوللاش

en: Description
ug: بايانى

en: view
ug: كۆرۇش

en: File
ug: ھۆججەت

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: File size
ug: ھۆججەت سىغىمى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ug: ئېنىقسىز خاتالىق كۆرۈلۈپ، %file ھۆججەتنى ساقلىغىلى بولمىدى.

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
