NetX (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Submit
uk: Надіслати

en: Description
uk: Опис

en: view
uk: переглянути

en: File
uk: Файл

en: Search
uk: Пошук

en: Import
uk: Імпортувати

en: Created
uk: Створено

en: Never
uk: Ніколи

en: File name
uk: Назва файла

en: File size
uk: Розмір файла

en: Media
uk: Медіа

en: Desc
uk: Спад

en: File type
uk: Тип файла

en: Order
uk: Послідовність

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: No files found.
uk: Файли не знайдені.

en: Changed
uk: Змінено

en: About
uk: Про модуль

en: - none -
uk: - порожньо -

en: Display attributes
uk: Показати атрибути

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
uk: Неможливо зберегти файл %file. Сталася невідома помилка.

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Nothing
uk: Нічого

en: Asc
uk: Зрост

en: Input a phrase or tags to search.
uk: Введіть фразу або теґи для пошуку.

en: Authorization failed
uk: Спроба розпізнавання зазнала невдачі

en: Asset ID
uk: Ідентифікатор ресурсу

en: More information about setting up scheduled tasks can be found by <a href="@url">reading the cron tutorial on drupal.org</a>.
uk: Більше інформації про налаштування запланованих завдань може бути знайдене за посиланням <a href="@url">навчальний посібник про крон на drupal.org</a>.
