NetX (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: view
az: görünüş

en: File
az: Fayl

en: Search
az: Axtarış

en: Import
az: İmport

en: Created
az: Yaradıldı

en: Never
az: Heç vaxt

en: File name
az: Fayl adı

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
az: %fayl faylını saxlamaq mümkün olmadı. Naməlum xəta baş verib.

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Nothing
az: heç nə
