NetX (7.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Description
bs: Opis

en: Search
bs: Pretraga

en: Import
bs: Uvezi

en: Created
bs: Kreiran

en: Order
bs: Poredak

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
bs: Fajl %file nije bilo moguće snimiti. Desila se nepoznata greška.
