NetX (7.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: view
gu: જુઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Import
gu: આયાત

en: Never
gu: કદી નહી

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: File size
gu: ફાઈલ માપ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
