NetX (7.x-1.0-beta3) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Search
ht: Chèche

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Asc
ht: Mont
