NetX (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: view
ka: ნახვა

en: File
ka: ფაილი

en: Search
ka: ძიება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Never
ka: არასდროს

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ka: ფაილის %file დამახსოვრება ვერ მოხერხდა. უცნობი შეცდომა.

en: Nothing
ka: არაფერი
