NetX (7.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Submit
kk: Жіберу

en: Description
kk: Сипаттама

en: view
kk: карау

en: Search
kk: Іздестіру

en: Import
kk: Импорт

en: Created
kk: Құрылған

en: Never
kk: Ешқашан

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
kk: %file файлы сақталмады. Белгісіз қате орын тапты.
