NetX (7.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: view
km: មើល​

en: File
km: ឯកសារ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Import
km: នាំចូល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Never
km: កុំ

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: File size
km: ទំហំ​ឯកសារ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Order
km: លំដាប់

en: About
km: អំពី

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
km: មិនអាច​រក្សាទុក​ឯកសារ​ %file ទេ ។ មាន​កំហុស​មិនស្គាល់ ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Nothing
km: មិន​មាន
