NetX (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Description
mn: Тайлбар

en: view
mn: харах

en: File
mn: Файл

en: Search
mn: Хайх

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Created
mn: Үүссэн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Order
mn: Дараалал

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
mn: %file файл хадгалагдаж чадсангүй. Үл мэдэгдэх алдаа гарсан.Сонгосон %name файл байршуулагдаж чадсангүй.
