NetX (7.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: File
my: ဖိုင်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: About
my: အကြောင်း

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
my: %file ဖိုင်အား သိမ်းဆည်း၍ မရပါ။ အမျိုးအမည်မသိသော ပြဿနာတစ်ခုဖြစ်ပေါ်ခဲ့သည်။

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
