NetX (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Submit
oc: Sometre

en: Description
oc: Descripcion

en: view
oc: veire

en: File
oc: Fichièr

en: Search
oc: Recercar

en: Import
oc: Importar

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Never
oc: Pas jamai

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: File size
oc: Talha del fichièr

en: Media
oc: Mèdia

en: Order
oc: Òrdre

en: Sort by
oc: Triar per

en: Changed
oc: Modificat

en: About
oc: A prepaus

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
oc: Lo fichièr %file a pas pogut èsser enregistrat. Una error desconeguda s'es produita.

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Nothing
oc: Res
