NetX (7.x-1.0-beta3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Search
se: Oza

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Order
se: Diŋgo

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
