NetX (7.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Description
sr: Опис

en: Search
sr: Претрага

en: Import
sr: Увоз

en: Created
sr: Направљено

en: Order
sr: Редослед

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sr: Фајл %file не може бити сачуван. Дошло је до непознате грешке.
