NetX (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Submit
sv: Skicka

en: Description
sv: Beskrivning

en: view
sv: visa

en: File
sv: Fil

en: Search
sv: Sök

en: Import
sv: Importera

en: Created
sv: Skapad

en: Never
sv: Aldrig

en: File name
sv: Filnamn

en: File size
sv: Filstorlek

en: Desc
sv: Fallande

en: Order
sv: Ordning

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Changed
sv: Ändrad

en: About
sv: Om

en: Display attributes
sv: Visa egenskaper

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sv: Filen %fil kunde inte sparas. Ett okänt fel inträffade.

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Nothing
sv: Inget

en: Asc
sv: Stigande

en: Asset ID
sv: Tillgångs ID

en: More information about setting up scheduled tasks can be found by <a href="@url">reading the cron tutorial on drupal.org</a>.
sv: Mer information om inställning av schemalagda aktiviteter kan hittas genom att <a href="@url">läsa guiden om cron på drupal.org</a>.
