NetX (7.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Submit
tr: Gönder

en: Description
tr: Açıklama

en: view
tr: görüntüle

en: File
tr: Dosya

en: Search
tr: Ara

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Never
tr: Asla

en: File name
tr: Dosya ismi

en: File size
tr: Dosya boyutu

en: Media
tr: Medya

en: Desc
tr: Azalan

en: File type
tr: Dosya türü

en: Order
tr: Sıralama

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Changed
tr: Değişti

en: About
tr: Hakkında

en: - none -
tr: - hiçbiri -

en: Display attributes
tr: Nitelikleri göster

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
tr: %file dosyası kaydedilemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu.

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Asc
tr: Artan

en: More information about setting up scheduled tasks can be found by <a href="@url">reading the cron tutorial on drupal.org</a>.
tr: Zamanlanmış görevlerle ilgili daha fazla bilgi <a href="@url">drupal.org'daki cron rehberi</a>ni okuyarak edinilebilir.
