NetX (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Submit
be: Захаваць

en: Description
be: Апісанне

en: view
be: глядзець

en: File
be: Файл

en: Search
be: Пошук

en: Import
be: Імпарт

en: Created
be: Створана

en: Never
be: Ніколі

en: File name
be: Імя файла

en: File size
be: Памер файла

en: Media
be: Мультымедыя

en: Order
be: Парадак

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: About
be: Аб

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
be: Невядомая памылка. Файл %file ня можа быць захаваны.

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Nothing
be: Нічога
