NetX (7.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: view
ca: mostra

en: File
ca: Fitxer

en: Search
ca: Cerca

en: Import
ca: Importa

en: Created
ca: Creat

en: Never
ca: Mai

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: File size
ca: Mida del fitxer

en: Media
ca: Multimèdia

en: File type
ca: Tipus de fitxer

en: Order
ca: Ordre

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Changed
ca: Canviat

en: About
ca: Detalls

en: - none -
ca: - cap -

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ca: El fitxer %file no s'ha pogut desar a causa d'un error desconegut.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Nothing
ca: Res

en: More information about setting up scheduled tasks can be found by <a href="@url">reading the cron tutorial on drupal.org</a>.
ca: Pots trobar més informació sobre com configurar les tasques planificades <a href="@url">llegint el manual cron a drupal.org</a>.
