NetX (7.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Description
eo: Priskribo

en: view
eo: rigardi

en: File
eo: Dosiero

en: Search
eo: Serĉu

en: Import
eo: Importu

en: Created
eo: Kreita

en: Never
eo: Neniam

en: Desc
eo: malkreske

en: Order
eo: Ordo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
eo: La dosiero %file ne povis esti konservita. Nekonata eraro okazis.

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: Asc
eo: kreske
