NetX (7.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: view
gl: vista

en: File
gl: Ficheiro

en: Search
gl: Buscar

en: Import
gl: Importar

en: Created
gl: Creado

en: Never
gl: Nunca

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Media
gl: Medios

en: Order
gl: Orde

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Changed
gl: Cambiado

en: About
gl: Información

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
gl: O ficheiro %file non se puido gardar. Ocorreu un erro descoñecido.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Nothing
gl: Nada
